Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
WESOŁYCH ŚWIĄT!

Zespół Szkół Nr 2

im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/zs2warcislaw.5v.pl/httpdocs/templates/dd_highschool_43/library/Artx/Content/SingleArticle.php on line 95

INTERNAT ZESPOŁU SZKÓŁ NR 2 IM. KS. WARCISŁAWA IV W SZCZECINKU

internat_pokoje_25.jpg

 

Internat jest placówką opiekuńczo-wychowawczą (koedukacyjną) dostępną zarówno dla młodzieży Zespołu Szkół Nr 2 im. Ks. Warcisława IV jak i innych szkół z terenu miasta Szczecinek. Uczniowie, którzy z różnych względów nie mogą dojeżdżać do szkoły znajdą w nim 90 miejsc noclegowych. Do dyspozycji młodzieży jest 36 pokoi 2-osobowych i 4 pokoje 3-osobowe. Na 1 piętrze mieszkają chłopcy, a na 2 dziewczęta. Wszystkie pokoje posiadają węzeł sanitarny (przyszic, umywalka i toaleta). Młodzież stale przybywa pod opieką wykwalifikowanej kadry, na którą składają się: kierownik internatu oraz 4 opiekunów - wychowawców.

 

internat_pokoje_25.jpg

Mieszkańcy  mają do dyspozycji:

salę konferencyjną w formie świetlicy z TV,  bezprzewodowy internet Wi-Fi w całym internacie, pomieszczenie z mikrofalówką, deską do prasowania, czajnikiem bezprzewodowym. Priorytetowymi celami opiekuńczo-wychowawczymi naszej kadry pedagogicznej jest stworzenie domowej atmosfery w duchu zrozumienia, zaufania i życzliwości. Tworzymy przyjazny grunt dla samodzielności i kreatywności naszych wychowanków. Jesteśmy otwarci na potrzeby młodzieży i środowiska lokalnego. Wszyscy podopieczni objęci są całodobową opieką pedagogiczną od niedzieli od godz. 1500 do piątku do godz. 1700. Przyszłość naszego internatu wiążemy z nieustannym doskonaleniem placówki i jej pracowników, aby sprostać wymaganiom zmieniającej się rzeczywistości oraz oczekiwaniom rodziców i wychowanków.

Internat dysponuje również przestronną salą restauracyjną i nowocześnie wyposażoną kuchnią, w której wydawane jest całodzienne wyżywienie dla młodzieży tu mieszkającej oraz obiady dla osób dochodzących z zewnątrz. Oferujemy również możliwość zamówienia usługi cateringowej świadczonej zarówno na terenie miasta Szczecinek jak i poza miastem, w miejscu wskazanym przez zamawiającego.

internat_konf_pietro_07.jpg

 

OFERTA USŁUG INTERNATU: Koszty pobytu wychowanka w internacie:

- 50 zł miesięcznie zakwaterowanie,

- 11 zł dzienna stawka żywieniowa

Symulacyjny koszt miesięczny przy 22 dniach żywieniowych - 22 dni x 11 zł + 50 zł = 292 zł

 

internat_restauracja_03.jpg

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Kierownik internatu
mgr Anna Mencel

 

internat_konf_pietro_07.jpg internat_konf_parter_01.jpg
Sala Konferencyjna (1 piętro) Sala Konferencyjna (parter)
internat_pokoje_02.jpg internat_hole_03.jpg
Pokoje
Hole
internat_restauracja_01.jpg internat_wesele_04.jpg
Sala restauracyjna
Sala weselna

Film Promocyjny

Dobry klimat dla zawodowców

Kuchnia Księcia Warcisława

150x200_kuchnia.jpg

BIP Zespołu Szkół Nr 2

logo_bip.gif

LipDub Zespołu Szkół Nr 2

Zjazd 50-lecie Szkoły

50-lecie

Kto odwiedza stronę

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2017 Zespół Szkół Nr 2 im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku Rights Reserved.